Tipbet’ten Yeni Üyelere 20 Free Spin

Canlı bahis sitesi Tipbet yeni üye olan kullanıcılarına tam olarak 20 free spin hediye ediyor sizlerde bu avantajlı hediyenin sahibi olmak istemez misiniz ? Hemen websitemiz üzerinden kayıt olun bu avantajlı bonusun sahibi olun hemde Tipbet firmasını denemiş olursunuz. Kayıt işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tipbet 20 Bedava Dönüş Kazan!

Bonus sadece, Starburst oyununa giriş yaptığınızda oyun hesabınızda görünecektir. Kazanılabilecek en yüksek free spin miktarı 20 adettir. Free spinlerden elde edilen kazanç, bonus kazancı olarak hesabınıza eklenecek ve 3 gün geçerli olacaktır. Bu kazancı yalnızca Netent oyunlarından birine girdiğinizde görebilecek ve kullanabileceksiniz. Bu bonustan en fazla 200 TL kazanç elde edebilirsiniz. 200 TL üzerinde kazanılan tutarlar oyuncu hesabından silinecektir.

Kazanılan bonus 50 katı çevrilmelidir. Bonus çevrimi tamamlandığında, oyunların sonunda kalan tutar, oyuncunun hesabından çekilebilir olarak gözükecektir. Sadece bu bonusa özel olarak bonusun kötüye kullanılmasını engellemek amacıyla Tipbet kullanıcılardan belge (kimlik, adres belgesi vs.) isteme hakkına sahiptir. Bedava dönüş bonusunda firmanın belirlediği kurallar bu şekildedir arkadaşlar. Sizlerde bu ve bunun gibi birçok avantajlı bonusun sahibi olmak için hemen websitemiz üzerinden Tipbet giriş adresine tıklayın avantajları kaçırmayın. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.